Poklidné ubytování v srdci Mariánských Lázní

 
 

Moderní spa a saunový svět

 
 

Široká nabídka lázeňských a rehabilitačních procedur

 
 

Léčebné a wellness pobyty jen pár kroků od kolonády

1
1

Vánoční a Silvestrovký pobyt

Prožijte nejkrásnější svátky roku v Mariánských Lázních.
Vyberte si z našich sezónních pobytů.

V lázeňském zařízení Reitenberger Spa Medical se zaměřujeme na péči o pohybový aparát. Rehabilitace – vedená našimi zkušenými doktory a fyzioterapeuty – v kombinaci s lázeňskou péčí dosahuje efektivnějších výsledků léčby. Poskytujeme také širokou nabídku wellness a lázeňských procedur.

Lázeňské a léčebné pobyty

Z našich zdravotních, rehabilitačních i relaxačních pobytových balíčků si můžete vybrat přesně takový, který vaše tělo i mysl potřebuje. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Připravili jsme také individuální balíček na míru, který můžete darovat svým blízkým. Na většinu našich balíčků lze uplatnit státní voucher ve výši 4 000 Kč.

Pobyty

Wellness a rehabilitace pro úlevu i odpočinek

Nabízíme přes 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních a odpočinkových procedur – fyzioterapeutická cvičení, přístrojové terapie, zábaly, bahenní a perličkové koupele, klasické, čokoládové, thajské, aroma i přístrojové masáže, oxygenoterapii, inhalace. Resort poskytuje příjemné zázemí pro opravdovou relaxaci. Zaplavete si v prostorném bazénu, odpočinete ve vířivce a zdraví i imunitu podpoříte ve finské sauně, infrasauně nebo aroma sauně.

MEDICAL & PHYSIOTHERAPY

Péče lékaře, fyzioterapeuta a špičkových specialistů

SPA

Nechte své tělo i mysl relaxovat

BEAUTY

Krásná, odpočinutá a zdravá pleť

Špičková gastronomie

V půvabné Restauraci Reitenberger se štukovými stropy poskytujeme formou bufetu bohaté snídaně i večeře, které jsou součástí našich pobytových balíčků. Posedět můžete také v útulném Café Baru Reitenberger, který nabízí vyhlášené koláče, dezerty i kvalitní kávu. Po celý den si v něm vyberete ze široké nabídky jídel.

Gastronomie

Světlé a prostorné pokoje s hezkým výhledem

Vybrat si můžete z několika typů pokojů: apartmánů s balkony, prostorných superiorů a standardních pokojů. Některé pokoje mají půvabný výhled na kolonádu, další do přilehlého lesa. Nabízíme jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí i oddělenými postelemi. Našim klientům se snažíme splnit veškerá jejich nadstandardní přání.

Ubytování

Malebné Mariánské Lázně

V nejkrásnějším městě západních Čech se dá každý den něco podniknout – projít se po lázeňské kolonádě, ochutnat místní minerální vody i oplatky, odpočívat ve skvostných parcích nebo si posedět u zpívající fontány. Vypravit se můžete i na řadu výletů do okolí Mariánek – na loveckou osadu Kladská, hrady Loket a Bečov, zámek Kynžvart nebo do kláštera Teplá. Zdejší příroda přímo vybízí ke sportování a turistice – elektrokola a nordic walkingové hole vám rádi zapůjčíme.

Tipy na volný čas