Skip to main content

Spolupracujeme s lokálními dodavateli

Postaráme se o vaše skvělé gastronomické zážitky. Naší největší prioritou je spolupráce s místními dodavateli a příprava kvalitního jídla, které se velmi podobá domácí kuchyni. V jídelně podáváme snídaně a večeře formou bufetu a po celý den je vám k dispozici pestrá nabídka pokrmů v Café Baru Reitenberger. Jídelna Reitenberger nabízí prostornou venkovní terasu. Rádi vám zajistíme i room service – menu na váš pokoj.

Jídelna Reitenberger

Příjemné prostředí jídelny Reitenberger je otevřeno výhradně pro naše hosty. Bohaté snídaně a večeře připravujeme formou bufetu.  Servírujeme domácí česká jídla v moderním a často i odlehčeném pojetí. Gastronomický zážitek vám zpříjemní široký výběr vín.

teplý bufet restaurace reitenberger

Café Bar Reitenberger

Vychutnejte si lahodnou kávu Julius Meinl v klidném prostředí naší útulné kavárny. Dopoledne si tu posedíte u šálku čaje, odpoledne si můžete vybrat z kvalitních moravských vín. Stálá nabídka jídel zahrnuje polévky, salát, rybu, lehká jídla i českou klasickou kuchyni. Každý den se mění nabídka zvýhodněných nápojů a dezertů. Po večerech si do Café Baru Reitenberger zajdete na skleničku vína, sladké nebo slané delikatesy. Vyhlášené jsou naše domácí koláče, jablečný závin a dezerty ke kávě – vyzkoušejte je.

Ve večerních hodinách podtrhuje několikrát týdně příjemnou atmosféru živá hudba. K ní si necháte namíchat alkoholický či nealkoholický koktejl a dovolená může začít.

Café Bar Reitenberger má otevřeno od 13 do 22 hodin.

Menu

domácí dezerty

široká nabídka vín

míchané nápoje

živá hudba

live kitchen

denní obědová nabídka

venkovní posezení

kvalitní káva