Skip to main content

Reitenberger Spa Medical

Reitenberger Spa Medical se nachází přímo u hlavní lázeňské kolonády nejkrásnějšího města západních Čech – Mariánských Lázní, které jsou součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Budova byla postavena v 19. století a o jejím historickém významu svědčí i skutečnost, že v ní sídlil zakladatel města opat Kašpar Prokop Reitenberger. V prostorách se štukovými stropy a kachlovými kamny, kde měl opat svou hlavní kancelář, se dnes nachází jeden z apartmánů, ve kterých se u nás můžete ubytovat.

Uprostřed lázní, pár kroků do lesa

Zatímco někteří hosté ze svých oken a balkonů obdivují atmosféru kolonády, další se kochají pohledem do lesa – Mariánské Lázně jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Resort Reitenberger se totiž nachází v samotném centru lázní, ale přímo na zadní část budovy navazuje panenská příroda. Dokonalé místo pro dovolenou.

Volný čas

60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních a odpočinkových procedur

Reitenberger Spa Medical nabízí svým hostům nově zrekonstruované rehabilitační a balneo centrum se špičkovým rehabilitačním vybavením a zdravotní technikou. Součástí zázemí jsou sauny, bazén, vířivky, solná jeskyně i fitness centrum. Našim klientům poskytujeme koupele, masáže, zábaly, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace, oxygenoterapie a řadu dalších procedur. Při nich používáme českou rehabilitační kosmetiku REHAVIT, na jejímž vývoji se Reitenberger podílí. Dlouhodobě spolupracujeme s Institutem preventivní rehabilitace v Praze (IPREA) – i díky našemu partnerství poskytujeme v oblasti léčby, rehabilitace a regenerace nadstandardní a jedinečné postupy.

Nabídku našich služeb doplňují kadeřnické a kosmetické služby, fyzioterapeutická i další cvičení.

MEDICAL & PHYSIOTHERAPY

Péče lékaře, fyzioterapeuta a špičkových specialistů

SPA

Nechte své tělo i mysl relaxovat

BEAUTY

Krásná, odpočinutá a zdravá pleť

V péči zkušených odborníků

Všichni zaměstnanci resortu Reitenberger se o vás budou po celou dobu pobytu dobře starat, a tak si na dovolené budete připadat jako v bavlnce. Abyste se u nás cítili jako doma, představíme vám celý náš tým.

Náš tým