Skip to main content

Lázeňská péče zaměřená na pohybový aparát

Reitenberger nabízí více než 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Mezi ně patří například vířivé koupele, hydromasáže, fyzioterapeutická cvičení, lymfatické, reflexní či klasické masáže, termoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, měkké techniky, „core“ cvičení a další.

MEDICAL & PHYSIOTHERAPY

Péče lékaře, fyzioterapeuta a špičkových specialistů

SPA

Nechte své tělo i mysl relaxovat

BEAUTY

Krásná, odpočinutá a zdravá pleť

V Reitenberger Spa Medical se zaměřujeme především na kvalitní a profesionálně vedenou zdravotní péči, fyzioterapii a účinnou přístrojovou terapii. Naší největší předností je tým zkušených fyzioterapeutů, lékařů a odborného zdravotnického personálu, na který se můžete kdykoliv obrátit. Využíváme širokou škálu moderních přístrojů i tradičních technik.

Prvotřídní rehabilitační léčebná péče

V rámci poskytování léčebných služeb je Reitenberger partnerem Institutu preventivní rehabilitace v Praze (IPREA). Díky vzájemné spolupráci jsou v oblasti léčby, rehabilitace a regenerace využívány nadstandardní a jedinečné postupy.

Během terapií používáme přírodní minimalistickou rehabilitační kosmetiku značky REHAVIT, na jejímž vývoji se Reitenberger podílí. Používáním těchto produktů v kombinaci s rehabilitačními terapiemi dosahujeme lepších účinků při léčbě pohybového aparátu.

Volný vstup do wellness centra pro naše hosty

Každý den můžete využít naše příjemné wellness centrum.

Můžete si zaplavat v relaxačním bazénu s protiproudem a odpočinout si ve vířivce. K dispozici je vám několik druhů saun a pěkně vybavené fitness centrum.
Více o wellness

Své první lékařské zkušenosti jsem získal na ortopedické klinice Fakultní nemocnice Na Bulovce. Velmi rychle jsem poznal, že můj cílový obor bude rehabilitace, proto jsem přešel do Rehabilitačního ústavu Kladruby, kde jsem působil na spinální rehabilitační jednotce. Od roku 2018 pracuji jako lékař a garant rehabilitační péči v Reitenberger Medical Spa a současně jako lékař v centru specializované rehabilitace v Praze. Při své práci rád kombinuji lékařské možnosti s manuálním ošetřením tkání. Rehabilitační práce s klienty mne nesmírně naplňuje a baví, proto se neostýchejte na mne obrátit s jakýmkoli problémem.

MUDr. Jan Buzekrehabilitační lékař