Krásná, odpočinutá a zdravá pleť

Na dovolené se má především odpočívat a užívat si volna, proto jsme pro vás připravili řadu kosmetických procedur, které příjemně osvěží a zkrášlí vaše tělo. Kromě klasické kosmetické péče o pleť si můžete dopřát příjemnou manikúru a pedikúru.

Kosmetika

Zdraví, krása, sebevědomí

Při lázeňském pobytu se staráme nejen o relaxaci vašich svalů a kloubů, ale také na vaši tvář. Svěřte péči o vaši pleť a celkový zevnějšek profesionální kosmetičce. K ošetření pleti používáme české kosmetické produkty značky Rehavit. Naší nejoblíbenější procedurou je intenzivní kosmetická péče – zahrnuje odlíčení, čištění pleti, masáž a sérum. Po ní můžete pokračovat celotělovou kosmetickou masáží, která je doprovázena zábalem a peelingem. Nabízíme také celkovou kosmetickou péči – procedura se skládá z masáže, peelingu, úpravy obočí, depilace a masky. Máte-li na kosmetiku méně času, zajděte si na částečnou kosmetickou péči, tedy odlíčení, čištění pleti a peeling.

Kromě všech uvedených kosmetických ošetření vám rádi provedeme úpravu a obarvení obočí, masáž obličeje, dekoltu a šíje. Příjemné uvolnění poskytne i relaxační masáž nohou.

Péče o ruce

Příjemná a uvolňující terapie

Jak často pečujete o své ruce? Méně než byste chtěli, že? I když ruce nemusí být vaším hlavním pracovním nástrojem, pomáhají vám na každém kroku – ťukají e-maily, obracejí stránky knihy nebo pečou koláč vnoučatům. Odpočívají málokdy. Během pobytu v resortu Reitenberger jim můžete dopřát velmi příjemnou terapii.

Procedura začíná jemnou masáží dlaní a celých paží a pokračuje účinným zábalem. Během terapie používáme kosmetické a masážní balzámy české značky Rehavit. Vaše ruce po ní budou jako v bavlnce.

Pedikúra

Každý krok s lehkostí

Uvolněte svá unavená chodidla a dopřejte nohám profesionální péči naší pedikérky. Pedikúra má na zdraví nohou nezanedbatelný vliv, proto se jí věnujeme i v resortu Reitenberger. Vodní lázeň a masáž udělají vašim nohám dobře a po proceduře budou zase lehké jako peříčko.

Využít můžete malé pedikúry, která zahrnuje vodní lázeň, úpravu nehtů a chodidel a důkladné promazání hydratačním krémem. Velká pedikúra začíná vodní lázní, pokračuje úpravou nehtů a chodidel, dále navazuje peeling či zábal. Procedura je zakončena masáží a hydratací nohou pomocí kvalitního krému. V rámci pedikúry vám citlivě odstraníme odumřelou a ztvrdlou kůži.

Manikúra

Upravené a krásné ruce 

Manikúra vaše ruce nejen zkrášlí, ale také preventivně ošetří. Začne příjemnou vodní lázní, poté kosmetička upraví délku nehtů a nehtové lůžko. Aplikuje se ošetřující olej a po něm také výživný krém.