Skip to main content
Připravili jsme pro vás pár praktických informací o našich čtyřech rehabilitačních pobytech. Zodpoví většinu otázek ještě dřív, než se stačíte zeptat.
1

Vstupní prohlídka

nejprve absolvujete vstupní prohlídku u lékaře nebo fyzioterapeuta. Stanoví vám plán rehabilitace.
2

Individuální léčebný program

na základě prohlídky vám sestavíme léčebný program. Během něho můžete vše konzultovat s lékařem.
3

Zhodnocení dosažených cílů u dlouhodobých pobytů

na konci pobytu zhodnotíme jeho účinnost a doporučíme vám další postup.

Kdy zahájit rehabilitaci

Rehabilitaci je ideální zahájit po operačním zákroku v okamžiku, kdy je klient ve stabilizovaném zdravotním stavu a lékař doporučí začít s následnou rehabilitační léčbou.

 

Délka rehabilitace

Délka rehabilitačního pobytu je individuální. Záleží na zdravotním stavu klienta a rychlosti rehabilitace. Před ortopedickým zákrokem doporučujeme absolvovat tzv. diagnosticko-terapeutický pobyt, která posílí vaše tělo k operaci. Nacvičíme režimové opatření po zákroku, cílíme na posílení svalové složky a celkové zlepšení kondice. Díky tomu po operaci rychleji zregenerujete a vrátíte se do běžného života.

 

Doprovod na rehabilitační pobyt

Vítanými společníky pro jakýkoli pobyt u nás jsou rodinní příslušníci. Manžel, manželka, rodiče nebo děti jsou důležitým prvkem pro úspěšnou, efektivní a rychlou rekonvalescenci. Vaši blízcí si určitě vyberou z řady odpočinkových i relaxačních pobytů či procedur.

Všechny pobyty jsou hrazeny samoplátecky. Stačí nám zavolat, napsat e-mail či vyplnit objednávkový formulář. Naši lékaři zhodnotí váš zdravotní stav a sestaví pro vás individuální rehabilitační plán. K přijetí na léčbu nepotřebujete žádné doporučení, při vstupní konzultaci s naším lékařem je dobré předložit lékařskou zprávu.