Nabízíme jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, které připravíme podle vašich preferencí.

Každý z našich pokojů je specifický

Řada z nich má oddělenou předsíň, jsou vybaveny šatní skříní nebo skříňkami bez dvířek a zrcadlem. Z některých se budete dívat na lázeňské pavilony, jiné vás uvítají příjemným výhledem do parku nebo do lesa za resortem. K dispozici máme bezbariérové pokoje a pokoje s plovoucí podlahou vhodné pro alergiky. Pokoje v pátém patře skýtají kouzlo zkoseného podkrovního stropu.

Abyste se u nás cítili příjemně, nabízíme řadu individuálních úprav pokoje – změkčení postele, přikrývky navíc nebo možnost vyvýšení WC. Svá přání nám napište rovnou při objednávce a při příjezdu už bude vše připraveno. Pro příjemný přechod na relaxaci do wellness jsme vám na dobu pobytu připravili župan, pantofle a wellness tašku.

Ve standardu je k dispozici

pracovní stůl

minibar či malá lednička

TV se SAT

telefon

Wi-Fi

trezor

vysoušeč vlasů

Ceny za noc

Vedlejší sezóna

25. 10. – 19. 12. 2021

Hlavní sezóna

1. 4. – 24. 10. 2021

Standard jednolůžkový 1 600 Kč 1 900 Kč Rezervovat
Standard dvoulůžkový 2 500 Kč 2 800 Kč Rezervovat
Standard dvoulůžkový obsazen 1 osobou 2 100 Kč 2 400 Kč Rezervovat

Uvedené ceny jsou za pokoj, noc, včetně snídaně, místních poplatků a DPH. Dále zahrnují volný vstup do bazénu, vířivky, saunového světa, fitness centra a Wi-Fi zdarma. Standardní cena přistýlky je 700 Kč/osoba/noc.

Balíčky procedur

Pro intenzivní rehabilitaci si k pobytu můžete dokoupit další balíčky. Jedná se o pečlivě sestavené soubory procedur, které pomohou s jednotlivými zdravotními problémy nebo podpoří vaši maximální pohodu a odpočinek během pobytu. Většinu z nich můžete absolvovat za 3 až 5 dní.

Nabídka balíčků procedur

Další pokoje

Apartmán

Prostorné apartmány se stylovým balkonem

Superior

Prosluněné pokoje s výhledem na srdce lázní