Každý z našich apartmánů je jedinečný: Některé se skládají ze dvou prostorných ložnic, jiné poskytují praktickou předsíň a až na jeden mají všechny balkon s okouzlujícím výhledem na hlavní lázeňskou kolonádu, do lesa za resortem nebo na lázeňské pavilony.

Apartmán Reitenberger

Prostory jsou laděné do teplých barev – žluté, tmavě červené a hnědé. Některé z pokojů mají štukové stropy. Milovníkům historie doporučujeme apartmán č. 203, který sloužil jako hlavní kancelář premonstrátského opata Kašpara Prokopa Reitenbergera, původního zakladatele Mariánských Lázní. V apartmánu se navíc dochovaly původní štukové stropy a kachlová kamna.

Abyste se u nás cítili příjemně, nabízíme řadu individuálních úprav pokoje – změkčení postele, přidání poštářů či přikrývky navíc nebo možnost vyvýšení WC. Svá přání nám napište rovnou při objednávce a při příjezdu už bude vše připraveno. Pro příjemný přechod na relaxaci do wellness jsme vám na dobu pobytu připravili župan, pantofle a wellness tašku.

V apartmánu je k dispozici

pracovní stůl

minibar či malá lednička

TV se SAT

telefon

Wi-Fi

trezor

vysoušeč vlasů

kávovar Nespresso

Ceny za noc

Vedlejší sezóna

25. 10. – 19. 12. 2021

Hlavní sezóna

1. 4. – 24. 10. 2021

Apartmán* 4 000 Kč 4 500 Kč Rezervovat

* Cena při obsazení pokoje dvěma osobami. 

Uvedené ceny jsou za pokoj, noc, včetně snídaně, místních poplatků a DPH. Dále zahrnují volný vstup do bazénu, vířivky, saunového světa, fitness centra a Wi-Fi zdarma. Standardní cena přistýlky je 700 Kč/osoba/noc.

Balíčky procedur

Pro intenzivní rehabilitaci si k pobytu můžete dokoupit další balíčky. Jedná se o pečlivě sestavené soubory procedur, které pomohou s jednotlivými zdravotními problémy nebo podpoří vaši maximální pohodu a odpočinek během pobytu. Většinu z nich můžete absolvovat za 3 až 5 dní.

Nabídka balíčků procedur

Další pokoje

Superior

Prosluněné pokoje s výhledem na srdce lázní

Standard

Příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích