Světlé a prostorné pokoje vás potěší výhledem do lesa či na kolonádu. Většina superiorů má také balkon, ze kterého budete moci pozorovat dění v přírodě.

Ubytování s nádherným výhledem

Nabízíme jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělitelnými postelemi, které připravíme podle vašich preferencí. Některé pokoje mají samostatné předsíně, jsou vybavené zrcadlem a šatní skříní. Ubytovat se můžete také v bezbariérových pokojích nebo v jednolůžkovém pokoji s plovoucí podlahou vhodném pro alergiky.

Abyste se u nás cítili příjemně, nabízíme řadu individuálních úprav pokoje – změkčení postele, přidání poštářů či přikrývky navíc nebo možnost vyvýšení WC. Svá přání nám napište rovnou při objednávce a při příjezdu už bude vše připraveno. Pro příjemný přechod na relaxaci do wellness jsme vám na dobu pobytu připravili župan, pantofle a wellness tašku.

V superioru je k dispozici

pracovní stůl

minibar či malá lednička

TV se SAT

telefon

Wi-Fi

trezor

vysoušeč vlasů

kávovar Nespresso

Ceny za noc

Vedlejší sezóna

25. 10. – 19. 12. 2021

Hlavní sezóna

1. 4. – 24. 10. 2021

Superior jednolůžkový 1 900 Kč 2 200 Kč Rezervovat
Superior dvoulůžkový 3 100 Kč 3 400 Kč Rezervovat
Superior dvoulůžkový obsazen 1 osobou 2 400 Kč 2 700 Kč Rezervovat

Uvedené ceny jsou za pokoj, noc, včetně snídaně, místních poplatků a DPH. Dále zahrnují volný vstup do bazénu, vířivky, saunového světa, fitness centra a Wi-Fi zdarma. Standardní cena přistýlky je 700 Kč/osoba/noc.

Balíčky procedur

Pro intenzivní rehabilitaci si k pobytu můžete dokoupit další balíčky. Jedná se o pečlivě sestavené soubory procedur, které pomohou s jednotlivými zdravotními problémy nebo podpoří vaši maximální pohodu a odpočinek během pobytu. Většinu z nich můžete absolvovat za 3 až 5 dní.

Nabídka balíčků procedur

Další pokoje

Apartmán

Prostorné apartmány se stylovým balkonem

Standard

Příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích