Resort Reitenberger Spa Medical

Pokoje a ceny

Poskytujeme ubytování v prostorných apartmánech, dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Dvoulůžkové pokoje jsou rozdělené na pokoje s manželskou postelí a oddělenými postelemi. Některé z pokojů mají balkon.

*Ubytování  je možné od 14.00 hod,  odbydlení do 10.00 hod. Minimální délka pobytu v období Vánoc a Silvestra je 5 nocí.

recepce 24 hodin

denní úklid pokojů

room service

satelitní TV

wi-fi na pokojích

Apartmány

Prostorné apartmány se skládají ze dvou ložnic, koupelny a předsíně. Součástí většiny apartmánů je balkón s krásným výhledem na hlavní lázeňskou kolonádu.

„Apartmán č. 203 sloužil jako hlavní kancelář premonstrátského opata Kašpara Prokopa Reitenbergera – původního zakladatele Mariánských Lázní. V apartmánu se dochovaly původní štukované stropy a kachlová kamna“

Pokoje

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se skládají z oddělené předsíně, vybavené zrcadlem a šatní skříní, koupelny a ložnice. Nabízíme také bezbariérové pokoje. Pokoje dělíme do dvou kategorií: 

  • Standard – ekonomická varianta za nejvýhodnější cenu.
  • Superior – pokoje za příplatek 250 Kč/os./den, do této kategorie patří pokoje, které mají větší plochu, mohou mít výhled na kolonádu, jsou umístěny v klidné části směrem do lesa nebo mají balkón. V případě zájmu o tuto kategorii pokoje nám prosím sdělte při rezervaci Vaši preferenci.

Vybavení pokojů a apartmánů

Vybavení koupelen