Resort Reitenberger Spa Medical

O nás

Resort Reitenberger se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko hlavní lázeňské kolonády. Sídlíme v budově, která byla vystavěna v 19. století, kdy sloužila řádu premonstrátů. O jejím historickém významu svědčí i skutečnost, že byla sídlem původního zakladatele Mariánských Lázní opata Kašpara Prokopa Reitenbergera, podle nějž nese Centrum svůj název. Díky situování, přímo u kolonády a lesa, je centrum Reitenberger ideálním místem pro trávení léčebného pobytu. Mariánské Lázně jsou proslulé svými léčivými minerálními prameny, lázeňskou kolonádou, zpívající fontánou, historií a v neposlední řadě jedinečnou atmosférou. Tyto lázně ze západočeského lázeňského trojúhelníku jsou také kandidáty vybranými k nominaci na zápis do seznamu světového dědictví UNESCO.

Resort disponuje nově zrekonstruovaným rehabilitačním a balneo centrem a je vybaven moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou. Součástí rehabilitačního a balneo zázemí jsou bazén, sauny, Whirlpool či solná jeskyně, fitness centrum. Pod dohledem našeho lékaře a odborného personálu mají klienti k dispozici na výběr ze zhruba 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur, které nabízíme také kombinovaně ve formě léčebných pobytů. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

V rámci poskytování léčebných služeb je Reitenberger partnerem Institutu preventivní rehabilitace v Praze (IPREA). Díky vzájemné spolupráci jsou v oblasti léčby, rehabilitace a regenerace využívány nadstandardní a jedinečné postupy. Při nich používáme rehabilitační kosmetiku REHAVIT, na jejímž vývoji se Reitenberger podílí.

Kašpar Prokop Reitenberger