Resort Reitenberger Spa Medical

Gastronomie

Udělejte si radost dobrým jídlem a kvalitními nápoji. V naší restauraci nabízíme snídaně a večeře formou bufetu, na oběd či lehký snack během dne vás zveme do kavárny. Můžete také využít donášku na pokoj. Naši kuchaři kombinují regionální recepty se sezónními produkty od lokálních dodavatelů.

dezerty

moravská vína

výběr kávy a čajů

míchané nápoje

živá hudba

Snídaně a večeře v naší restauraci

Našim hostům připravujeme bohaté snídaně i večeře formou bufetu. Jídla, která připravujeme z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů, plně vystihují sezónnost. Některé z těchto lahůdek dokončujeme přímo před vámi v naší live kitchen, a to jak při snídaních, tak při večeřích.

Za teplých letních večerů se můžete posadit na naší terase, a i zde si užít naše skvělá jídla z grilu či sklenku vína.

V Centru Reitenberger servírujeme tradiční domácí jídla české kuchyně v moderním pojetí. Samozřejmostí je také pestrá nabídka tuzemských i světových vín, která umocní váš gastronomický zážitek.

příprava jídla v naší live kitchen

Kavárna Reitenberger

V naší kavárně najdete klidné prostředí, kde si můžete vychutnat svůj šálek kávy či čaje, vybrat si z kvalitních moravských vín. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani nabídka jídel a dezertů. V odpoledních hodinách Vám zde můžeme nabídnout výběr čajů doplněný slanými a sladkými delikatesami.

Příjemná atmosféra naší kavárny vyniká ve večerních hodinách, kdy pro vás několikrát v týdnu hraje živá hudba a namícháme vám klasické koktejly.

Na kavárně máme každý den zvýhodněnou denní nabídku nápojů či dezertů.