Resort Reitenberger Spa Medical

Hydroterapie

Koupele mají velice příjemný a relaxační efekt. Jejich široká nabídka umožňuje výběr dle individuálních potřeb klienta. Koupele mohou zmírňovat bolesti kloubů, působit proti únavě, zklidňovat, podporovat látkovou výměnu a krevní oběh, uvolňovat svaly a klouby, působí proti celulitidě a podporují hubnutí. Používají se také při detoxikaci organismu, kdy z těla odplavují stres a napětí.

Nabídka koupelí:

Přístrojové terapie

Disponujeme širokou škálou moderních přístrojových vybavení, která využíváme u jednotlivých terapií a procedur pro dosažení jejich nejlepšího efektu.

Termoterapie

Termoterapie neboli terapie pomocí tepla a ostatních zdrojů je nedílnou součástí nabídky českých lázní. Centrum Reitenberger nabízí termoterapii v podobě parafinového zábalu a terapii, kde je využíváno peloidů neboli rašeliny a slatiny. Tyto PLZ patří mezi opravdové dary přírody.

Jde v podstatě o organický odpad, který se do této podoby měnil po dlouhou dobu. Procedury, kde je využíváno tohoto přírodního léčivého zdroje, mají u nás velkou tradici a patří mezi nejvyhledávanější terapie při problémech zejména pohybového aparátu.

Inhalační terapie

V rámci inhalační terapie nabízíme klasickou inhalaci s využitím místního léčivého pramene (Lesní pramen) a poté vícestupňovou kyslíkovou terapii.