Resort Reitenberger Spa Medical

Služby a zázemí

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger nabízí více jak 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Mezi ně patří například vířivé koupele, hydromasáže, fyzioterapeutická cvičení, lymfatické, reflexní či klasické masáže, termoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, měkké techniky, „core“ cvičení a další. U přístrojových masáží – jako jedno z mála zařízení v České republice – využíváme speciální zařízení Cellutec Therapy. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem či vedoucím balneocentra. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

Naše moderní rehabilitační a balneo centrum je rozděleno do tří podlaží o celkové rozloze cca 1200 m2. Klientům je k dispozici bazén, whirlpool, 4 druhy saun – finská, parní, infra a aroma, prostorná solná jeskyně, fitness centrum, dále místnosti určené pro masáže a terapie, místnosti zaměřené na rehabilitační cvičení, speciální vany určené pro nožní koupele, přísadové koupele a hydroterapie, kóje na plynové obálky, prostory určené pro aplikaci rašelinových a slatinných zábalů, prostory vyhrazené na magnetoterapie, parafínové zábaly, lymfodrenáže a další.

Nabízíme také možnost dokoupení masáží a procedur. Klientům léčebných a rehabilitačních programů doporučujeme dokup nejprve zkonzultovat s našimi doktory.  

V rámci poskytování léčebných služeb je Reitenberger partnerem Institutu preventivní rehabilitace v Praze (IPREA). Díky vzájemné spolupráci jsou v oblasti léčby, rehabilitace a regenerace využívány nadstandardní a jedinečné postupy. Při nich používáme rehabilitační kosmetiku REHAVIT, na jejímž vývoji se Reitenberger podílí.