Resort Reitenberger Spa Medical

Letos do Mariánek

Objevte krásy západních Čech – nejhezčího lázeňského města – Mariánských Lázní. Přijeďte si k nám odpočinout, strávit dny Vašeho volna a poznat nejen naše město, ale celý region proslulý lázeňstvím, které je světoznámé. Vaši dovolenou si můžete zpestřit v našem wellness. V období lázeňské sezóny Vám zpříjemní korzování po kolonádě unikátní zpívající fontána. Z krás okolní přírody si vybere každý. Mariánské Lázně nabízí mnoho tras pro turisty i cyklisty.

Pobyt zahrnuje: 

  • ubytování (7 nocí),
  • stravování formou polopenze plus (snídaně a večeře formou švédských stolů, polední menu výběrem z denní polévky, salátového bufetu a pečiva),
  • 3 vstupy do solné jeskyně – (1 vstup = 45 minut je dle odborníků ekvivalentem 3 dnů u moře)
  • turistická mapa

V ceně pobytu: 

Náš TIP

Zpestřete si pobyt některou z našich wellness či rehabilitačních procedur. Jejich širokou nabídku najdete pod záložkami Fyzioterapie, Masáže či Ostatní terapie. Nechte se hýčkat pod rukami naší profesionální kosmetičky, která poskytuje pestrou škálu kosmetických služeb. Po předchozí domluvě je k dispozici i pánské a dámské kadeřnictví. V rámci doplňkového prodeje nabízíme rehabilitační a tělové balzámy, které používáme při našich procedurách a na jejichž vývoji se podílíme. Na recepci jsou  k zapůjčení elektrokola či nordic hole.

7 nocí,  kategorie Standard**
jednolůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj*
1 os. na dvoulůž. pokoji
Apartmán Superior *
Vedlejší sezóna
11 400 Kč9 400 Kč12 900 Kč12 900 Kč
Hlavní sezóna12 900 Kč10 900 Kč14 900 Kč14 900 Kč

* Cena za osobu na dvoulůžkovém pokoji / apartmánu. Na přání je možné pobyt prodloužit, naceněn bude individuálně.

** U jednolůžkového a dvoulůžkového pokoje možnost příplatku za kategorii Superior 250 Kč / osoba / noc.

Lázeňský poplatek není zahrnutý v ceně ubytování, je hrazen při příjezdu na recepci dle aktuální výše.

V případě zájmu o parkování před naší budovou doporučujeme z důvodu omezené kapacity předchozí rezervaci. Parkování je za poplatek 130 Kč / den. Při plném obsazení je možné využít naše místa v parkovacím domě vzdáleném od nás cca 600 m za poplatek 80 Kč / den.