Resort Reitenberger Spa Medical

Dovolená 55+

Objevte krásy západních Čech, nejhezčího lázeňského města Mariánských Lázní. Již mnoho let se zabýváme lázeňskou a rehabilitační péčí. Náš odborný personál Vám poskytne služby na nejvyšší úrovni. V malebném prostředí našeho hotelu naleznete klid a relaxaci, poblíž lázeňské kolonády a prospějete tak svému zdraví.

Pobyt zahrnuje:

  • ubytování (7 nocí),
  • stravování formou polopenze plus (snídaně a večeře formou švédských stolů, polední menu výběrem z denní polévky, salátového bufetu a pečiva),
  • nealko nápoj k jídlu (voda, limo, džus)
  • vstupní konzultace s lékařem nebo fyzioterapeutem,
  • lázeňské služby zahrnují:
    • 8x procedura dle vstupní konzultace (například individuální terapie, rašelinový zábal, částečná masáž, lymfodrenáž, plynová obálka, koupele, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, inhalace, parafinový zábal, solná jeskyně,…)

Poukaz 4000 Kč

Na tento pobyt můžete čerpat státní poukaz 4000 Kč

Dále v ceně:

Náš TIP

Zpestřete si pobyt některou z našich wellness či rehabilitačních procedur. Jejich širokou nabídku najdete pod záložkami Fyzioterapie, Masáže či Ostatní terapie. Nechte se hýčkat pod rukami naší profesionální kosmetičky, která poskytuje pestrou škálu kosmetických služeb. Po předchozí domluvě je k dispozici i pánské a dámské kadeřnictví. V rámci doplňkového prodeje nabízíme rehabilitační a tělové balzámy, které používáme při našich procedurách a na jejichž vývoji se podílíme. Na recepci jsou  k zapůjčení elektrokola či nordic hole.

7 nocí,  kategorie Standard**
jednolůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj*
1 os. na dvoulůž. pokoji
Apartmán Superior *
Vedlejší sezóna
13 900 Kč11 900 Kč15 900 Kč15 900 Kč
Hlavní sezóna15 900 Kč13 900 Kč17 900 Kč17 900 Kč

* Cena za osobu na dvoulůžkovém pokoji / apartmánu. Na přání je možné pobyt prodloužit, naceněn bude individuálně.

** U jednolůžkového a dvoulůžkového pokoje možnost příplatku za kategorii Superior 250 Kč / osoba / noc.

Lázeňský poplatek není zahrnutý v ceně ubytování, je hrazen při příjezdu na recepci dle aktuální výše.

V případě zájmu o parkování před naší budovou doporučujeme z důvodu omezené kapacity předchozí rezervaci. Parkování je za poplatek 130 Kč / den. Při plném obsazení je možné využít naše místa v parkovacím domě vzdáleném od nás cca 600 m za poplatek 80 Kč / den.