Resort Reitenberger Spa Medical

4 dny v Mariánkách

Objevte krásy západních Čech – nejhezčího lázeňského města – Mariánských Lázní. Přijeďte si k nám odpočinout, strávit dny Vašeho volna a poznat naše město. Dovolenou si můžete zpestřit v našem wellness. V období lázeňské sezóny Vám zpříjemní korzování po kolonádě unikátní zpívající fontána. Z krás okolní přírody si vybere každý. Mariánskě Lázně nabízí mnoho tras pro turisty i cyklisty.

Pobyt zahrnuje:

  • ubytování (3 noci, s možností prodloužení),
  • stravování formou polopenze plus (snídaně a večeře formou švédských stolů, polední menu výběrem z denní polévky, salátového bufetu a pečiva),
  • 1x vstup do solné jeskyně,
  • 1x klasická částečná masáž,
  • 1x rašelinový zábal,
  • perličková koupel,
  • 1x koktejl na kavárně (alkoholický nebo nealkoholický, dle nabídky).

Dále v ceně:

Náš TIP

Zpestřete si pobyt některou z našich wellness či rehabilitačních procedur. Jejich širokou nabídku najdete pod záložkami Fyzioterapie, Masáže či Ostatní terapie. Nechte se hýčkat pod rukami naší profesionální kosmetičky, která poskytuje pestrou škálu kosmetických služeb. Po předchozí domluvě je k dispozici i pánské a dámské kadeřnictví. V rámci doplňkového prodeje nabízíme rehabilitační a tělové balzámy, které používáme při našich procedurách a na jejichž vývoji se podílíme. Na recepci jsou  k zapůjčení elektrokola či nordic hole.

3 noci,  příjezd NE – ÚT
jednolůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj*
1 os. na dvoulůž. pokoji
Apartmán Superior *
Vedlejší sezóna
5 700 Kč4 700 Kč6 700 Kč6 700 Kč
Hlavní sezóna6 400 Kč5 400 Kč7 400 Kč7 400 Kč
3 noci,  příjezd ST – SO
jednolůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj*
1 os. na dvoulůž. pokoji
Apartmán Superior *
Vedlejší sezóna
6 600 Kč5 600 Kč7 800 Kč7 800 Kč
Hlavní sezóna7 700 Kč6 700 Kč8 900 Kč8 900 Kč

* Ceny platí pro jednu osobu a ubytování v kategorii Standard, pobyt nelze rezervovat v období Vánoc a Silvestra. V případě zájmu o prodloužení pobytu vám cenu sdělí na recepci. U jednolůžkového a dvoulůžkového pokoje možnost příplatku za kategorii Superior 250 Kč / osoba / noc.

Lázeňský poplatek není zahrnutý v ceně ubytování, je hrazen při příjezdu na recepci dle aktuální výše.

V případě zájmu o parkování před naší budovou doporučujeme z důvodu omezené kapacity předchozí rezervaci. Parkování je za poplatek 130 Kč / den. Při plném obsazení je možné využít naše místa v parkovacím domě vzdáleném od nás cca 600 m za poplatek 80 Kč / den.