rehabilitační péče,rehabilitační centrum,fyzioterapie,zdravotní pobyty,léčba pohybového aparátu,léčení poúrazových stavů,pooperační léčba,léčba bolestivých stavů,předoperační příprava,rekondiční pobyty,léčebné pobyty,lázeňské pobyty,masáže,terapie,
 

Lázeňská kolonáda

Tato neobarokní litinová stavba vystavěná v letech 1888–1889 podle projektu architektů Miksche a Niedzielského byla odlita a smontována na místo původní uzavřené lázeňské promenády. Unikátní litinová konstrukce přežila do současnosti. V roce 1981 byl otevřen prostor kolonády se zrestaurovaným kazetovým stropem a nástropními freskami od akademického malíře Josefa Vyleťala. Celková rekonstrukce byla ukončena a kolonáda spolu se zpívající fontánou slavnostně otevřena roku 1986.

Kolonáda spolu s pavilonem Křížového pramene a pavilonem Rudolfova a Karolinina pramene tvoří hlavní lázeňskou promenádu jejíž součástí je i slavná zpívající fontána. Tu si můžete poslechnout každou lichou hodinu od 7 do 19 hodin. Poslední skladby v doprovodu světelných efektů proběhnou  v 21. a 22. hodin.

Dne 1. července 2010 se kolonáda stala národní kulturní památkou ČR.

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika