rehabilitační péče,rehabilitační centrum,fyzioterapie,zdravotní pobyty,léčba pohybového aparátu,léčení poúrazových stavů,pooperační léčba,léčba bolestivých stavů,předoperační příprava,rekondiční pobyty,léčebné pobyty,lázeňské pobyty,masáže,terapie,
 

Fyzikální terapie

Termoterapie napomáhá mírnému prohřátí tkáně v místě aplikace, zlepšení prokrvení a k zlepšení regeneračních procesů v kůži a podkoží. Používá se například při chronických revmatických onemocněních, svalových bolestech, artróze či podpůrných terapií k redukci celulitidy. Termoterapii nabízíme ve dvou variantách - rašelinový obklad nebo teplý lokální obklad (tzv. lavatherm).

Fototerapie je vhodná pro zlepšení místního prokrvení, zmírnění svalových křečí a také přispívá svým protizánětlivým účinkem. Terapie je vykonávána pomocí speciální bioptronové lampy, která vydává světla různých vlnových délek, kdy energie proniká pod kůži do spodních tkání. 

Elektroterapie je vhodná zejména na problémy s pohybovým aparátem (bolesti kloubů a páteře). Hlavním přínosem je analgetický a spasmolytický účinek a zlepšení prokrvení tkání. Procedura se řadí mezi procedury tzv. medicínské, tudíž musí být předepsána lékařem. 

Magnetoterapie urychluje hojení kostí i měkkých tkání. Doporučuje se při degenerativních a zánětlivých onemocněních pohybového aparátu, funkčních poruchách pohybového aparátu, zlomenin kostí a pakloubů, sterilních i mikrobiálních zánětech, dráždivém močovém měchýři. Procedura se řadí mezi procedury tzv. medicínské, tudíž musí být předepsána lékařem. 

Laserterapie je využívána zejména při snižování bolestivosti, působí protizánětlivě a také zvyšuje látkovou výměnu ve tkáních a buňkách. Indikacemi jsou různá onemocnění svalů či úponů šlach, bolesti zad a kloubů, artrózy, dermatologické problémy (např. opary a jizvy). Procedura se řadí mezi procedury tzv. medicínské, tudíž musí být předepsána lékařem.

Kompletní ceník najdete zde

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika