rehabilitační péče,rehabilitační centrum,fyzioterapie,zdravotní pobyty,léčba pohybového aparátu,léčení poúrazových stavů,pooperační léčba,léčba bolestivých stavů,předoperační příprava,rekondiční pobyty,léčebné pobyty,lázeňské pobyty,masáže,terapie,
 

Ostatní terapie

Suchá plynová obálka zlepšuje prokrvení, působí protizánětlivě, urychluje hojení ran a pozitivně ovlivňuje funkci ledvin, stimuluje produkci sexuálních hormonů testosteronu a estradiolu, proto se s úspěchem využívá ke zlepšení sexuálních funkcí u mužů a zmírnění klimakterických příznaků u žen. V terapii je využíván přírodní Mariin plyn, který vyvěrá v Mariánských Lázních. Jde o plyn vulkanického původu, který obsahuje 99,7% CO2 a podává se formou suchých plynových koupelí.

Hlavními účinky plynové injekce jsou urychlení hojení, zmírnění bolestivosti a výrazné zlepšení prokrvení v okolí velkých kloubů či páteře. Terapie je založena, podobně jako suché plynové obálky, na účinku Mariina plynu (99.7 % obsah CO2).

Inhalace zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání. K inhalacím se využívají minerální vody, mohou se však doplnit o léky pro těžké případy dušnosti, přírodní soli pro katary horních dýchacích cest, nebo odvary z bylin.

Oxygenoterapie v kombinaci s tělesným cvičením napomáhá organismu zbavit se volných kyslíkových radikálů, jejichž hromadění je příčinou předčasného stárnutí buněk a řady chorob.  Působí jako celková regenerační kůra, prevence infarktu myokardu a anginy pectoris, zvýšení obranyschopnosti, stavy po operaci a chemoprofylaxi pro nádorová onemocnění.

Efektem SunSpectra Therapy je relaxace, odstranění únavy, deprese, detoxikace organismu, snižování hmotnosti či odstranění bolesti. Terapie probíhá v přístroji SunSpectra – tzv. „vajíčku“. Jedná se o kombinaci vibrační masáže celého těla, sauny, aromaterapie a světelné terapie.

Kompletní ceník najdete zde

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika