Spa a Wellness

Moderní hotelové balneo a welness centrum je rozděleno do tří podlaží o celkové rozloze 1200 m2. Hostům je k dispozici bazén, whirlpool, sauny – finská, parní, infra a aroma, prostorná solná jeskyně, fitness centrum a široká škála léčebných, regeneračních či odpočinkových procedur. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s hotelovým lékařem.  Nabídku spa & wellness centra doplňují kosmetické služby.

V rámci poskytování léčebných služeb je hotel Reitenberger partnerem Institutu preventivní rehabilitace v Praze (IPREA). Díky vzájemné spolupráci jsou v oblasti rehabilitace a regenerace využívány nadstandardní a jedinečné postupy. Při nich je aplikována rehabilitační kosmetika EMVIT, na jejíž výrobě se hotel podílí.

Pod dohledem hotelového lékaře a odborného personálu mají hosté k dispozici na výběr ze zhruba 50 procedur, například vířivé koupele, hydromasáže, lymfatické, reflexní či klasické masáže, termoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, měkké techniky, „core“ cvičení a další. U přístrojových masáží – jako jedno z mála zařízení v České republice – využíváme speciální zařízení Cellutec Therapy.

Kompletní ceník najdete zde


Telefon:
+420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Hotel Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika