Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 
Fyzioterapie, rehabilitace, Mariánské Lázně, Reitenberger - Centrum lázeňské a rehabilitační péče

Termoterapie

Termoterapie neboli terapie pomocí tepla a ostatních zdrojů je nedílnou součástí nabídky českých lázní. Centrum Reitenberger nabízí termoterapii v podobě parafinového zábalu a terapii, kde je využíváno peloidů neboli rašeliny a slatiny. Tyto PLZ patří mezi opravdové dary přírody.

Jde v podstatě o organický odpad, který se do této podoby měnil po dlouhou dobu. Procedury, kde je využíváno tohoto přírodního léčivého zdroje, mají u nás velkou tradici a patří mezi nejvyhledávanější terapie při problémech zejména pohybového aparátu.

U nás Vám nabízíme:
  • Rašelinové obklady (především osobám trpícím revmatickým onemocněním, poruchami pohybového systému, nervovými poruchami, …)
  • Rašelinové koupele (onemocnění pohybového aparátu, při gynekologických zánětech, neurologických a civilizačních chorobách, pomáhají při léčbě lupénky, atopického ekzému, akné, uvolňují stres)
  • Slatinné zábaly (bolesti pohybového aparátu, lupénka, ekzémy, onemocnění ledvin, jaterní a žlučníkové potíže, aknózní a mastná pokožka, …)
  • Lavatherm zábaly (především osobám trpícím revmatickým onemocněním, poruchami pohybového systému, nervovými poruchami, …)
  • Parafinové zábaly na ruce (artróza, nervové poruchy, …)

Kompletní ceník najdete zde
Rašelinový zábal, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské LázněParafínový zábal, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské LázněLavatherm, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Facebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně