Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 
Bazén a sauna, Mariánské Lázně, Reitenberger - Centrum lázeňské a rehabilitační péče
 

Bazény a sauny

Bazén s protiproudem a chrličem vody má velikosti 8x6m. Mimo časy stanovené pro volný vstup je bazén využíván ke zdravotní gymnastice pod dohledem našeho fyzioterapeuta. V rámci bazénového prostoru  je klientům dále k dispozici whirlpool a Kneippův chodník.

V saunovém světě si klienti mohou vybrat ze čtyř různých druhů saun – finské, parní, aroma a infrasauně. K ochlazení slouží sprcha, studená káď či ledová tříšť. Po ochlazení mohou klienti relaxovat v přilehlé odpočívárně.

Finská sauna působí blahodárně na klidnější činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, zmírňuje bolesti kloubů a svalů. Parní sauna pomáhá při léčbě a prevenci dýchacích potíží a velmi dobře prokrvuje podkoží. Účinek aroma sauny je založen na kladném vlivu čichových vjemů na psychiku člověka. Infrasauny zlepšuje stavy při onemocnění artritidou či pomáhá od bolesti zad.

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Facebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně