Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 
Bazén, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Procedury

Pod dohledem našeho lékaře a odborného personálu mají klienti k dispozici na výběr ze zhruba 50 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur, například vířivé koupele, hydromasáže, lymfatické, reflexní či klasické masáže, termoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, měkké techniky, „core“ cvičení a další. U přístrojových masáží – jako jedno z mála zařízení v České republice – využíváme speciální zařízení Cellutec Therapy.

V rámci poskytování léčebných služeb je Reitenberger partnerem Institutu preventivní rehabilitace v Praze (IPREA). Díky vzájemné spolupráci jsou v oblasti rehabilitace a regenerace využívány nadstandardní a jedinečné postupy. Při nich je aplikována rehabilitační kosmetika REHAVIT, na jejímž vývoji se Reitenberger podílí.

Moderní balneo centrum je rozděleno do tří podlaží o celkové rozloze cca 1200 m2. Klientům je k dispozici bazén, whirlpool, sauny – finská, parní, infra a aroma, prostorná solná jeskyně, fitness centrum, dále místnosti určené pro masáže a terapie, místnosti zaměřené na rehabilitační cvičení, speciální vany určené pro nožní koupele, přísadové koupele a hydroterapie, kóje na plynové obálky, místnosti určené pro aplikaci rašelinových a slatinných zábalů, místnosti vyhrazené na magnetoterapie, parafínové zábaly, lymfodrenáže a další. Našemu rozsáhlému zázemí odpovídá také široká škála nabízených léčebných, regeneračních či odpočinkových procedur. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

Kompletní ceník najdete zde

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Twitter, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněFacebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně