Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 
Rehabilitace, fyzioterapie, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Poskytovaná péče

Nabízíme dlouhodobé pobyty zaměřené na léčbu pohybového aparátu, dále také krátkodobé pobyty cílené především na odpočinek, uvolnění mysli i organismu nebo zaměřené na kosmetickou péči o tělo.

Náš odborný tým složený z rehabilitačních lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, masérů a dalšího zdravotnického personálu sestavuje z více než
60 procedur individuální léčebný / rehabilitační plán přímo na míru každému klientovi. Rehabilitace probíhají v našem rozsáhlém balneo centru, které je vybaveno moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou a pro tyto účely tvoří ideální zázemí.

Zdravotní pobyty, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské LázněZdravotní pobyty, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Lůžková lázeňská a rehabilitační péče

Poskytujeme rehabilitační zázemí a ubytování klientům s pohybovými obtížemi. Zaměřujeme se především na prevenci, bolestivé stavy pohybové soustavy, stavy po operacích kyčelního či kolenního kloubu a dalších ortopedických operací. 

Rehabilitaci je ideální zahájit po operačním zákroku v okamžiku, kdy je klient ve stabilizovaném zdravotním stavu a lékař doporučí začít s následnou rehabilitační léčbou.

Všechny pobyty jsou hrazeny samoplátecky. Stačí nám zavolat, napsat e-mail či vyplnit objednávkový formulář. Naši lékaři zhodnotí Váš zdravotní stav a sestaví pro Vás individuální rehabilitační plán. K přijetí na léčbu nepotřebujete žádné doporučení, optimální je při vstupní konzultaci s naším lékařem předložit lékařskou zprávu.

Délka pobytu je individuální, záleží na zdravotním stavu každého klienta a rychlosti dosažení stanoveného cíle rehabilitace. Před ortopedickým zákrokem doporučujeme absolvovat „Předoperační přípravu“. Program je zaměřen k přípravě Vašeho těla k operaci, nacvičíme režimové opatření po zákroku, zacílíme na posílení svalové složky a zlepšení Vaší kondice. Všechny tyto činnosti vedou k rychlejší pooperační regeneraci a návratu do běžného života a pracovního zařazení.

Klientům poskytujeme ubytování hotelového typu v klidném prostředí Mariánských Lázní pár metrů od lázeňské kolonády. Léčebný pobyt tak navazuje dojem absolvování lázeňské dovolené. Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích ve dvou kategoriích - Standard a Superior, případně luxusně zařízených apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny pracovním stolem s minibarem, konferenčním stolkem, LCD televizí se satelitním příjmem, internetovým připojením přes Wi-Fi či pokojovým trezorem. Samozřejmostí je koupelna s toaletou v každém pokoji, vysoušeč vlasů, župan či froté osuška a ručník. Za příplatek je možné objednat pokoj s balkónem.

Vítaný je u nás i doprovod (manžel, manželka, rodiče, děti), kteří jsou důležitým prvkem pro úspěšnou, efektivní a rychlou rekonvalescenci. I pro ně máme připraveny lázeňské pobytové balíčky, které jim pomohou si odpočinout a nabrat novou energii či poznat krásy Mariánských Lázní a jejich okolí.

Otázky a odpovědi, rehabilitace, Mariánské Lázně, Reitenberger - Centrum lázeňské a rehabilitační péče

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Twitter, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněFacebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně