Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 
Rehabilitace, fyzioterapie, Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Léčebné pobyty     

Věnujeme se komplexně-intenzivní formě rehabilitace, která v kombinaci s lázeňskou péčí dosahuje efektivnějších a rychlejších výsledků léčby.

Náš odborný tým složený z rehabilitačních lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, masérů a dalšího zdravotnického personálu sestavuje z více než 60 procedur individuální léčebný / rehabilitační plán přímo na míru každému klientovi. Rehabilitace probíhají v našem rozsáhlém balneo centru, které je vybaveno moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou a pro tyto účely tvoří ideální zázemí.

Klienti mají na výběr z více programů a to standardně v délce 1 – 3 týdny, individuálně i na delší dobu.

Lečebné pobyty, ReitenbergerRehabilitační pobyt, ReitenbergerLázeňský pobyt, Reitenberger

Rehabilitační harmonogram  

1.    Na začátku pobytu podstoupíte vstupní prohlídku u lékaře a fyzioterapeuta, kteří společně stanoví plán rehabilitace,
2.    následně Vám bude sestaven individuální léčebný program tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval,
3.    absolvování léčebného programu, během kterého máte možnost konzultace s lékařem,
4.    ke konci pobytu Vám bude doporučen další postup a zhodnocení dosažených cílů.

Lůžková lázeňská a rehabilitační péče

Poskytujeme rehabilitační zázemí a ubytování klientům s pohybovými obtížemi. Zaměřujeme se především na prevenci, bolestivé stavy pohybové soustavy, stavy po operacích kyčelního či kolenního kloubu a dalších ortopedických operací. 

Rehabilitaci je ideální zahájit po operačním zákroku v okamžiku, kdy je klient ve stabilizovaném zdravotním stavu a lékař doporučí začít s následnou rehabilitační léčbou.

Všechny pobyty jsou hrazeny samoplátecky. Stačí nám zavolat, napsat e-mail či vyplnit objednávkový formulář. Naši lékaři zhodnotí Váš zdravotní stav a sestaví pro Vás individuální rehabilitační plán. K přijetí na léčbu nepotřebujete žádné doporučení, optimální je při vstupní konzultaci s naším lékařem předložit lékařskou zprávu.

Délka pobytu je individuální, záleží na zdravotním stavu každého klienta a rychlosti dosažení stanoveného cíle rehabilitace. Před ortopedickým zákrokem doporučujeme absolvovat „Předoperační přípravu“. Program je zaměřen k přípravě Vašeho těla k operaci, nacvičíme režimové opatření po zákroku, zacílíme na posílení svalové složky a zlepšení Vaší kondice. Všechny tyto činnosti vedou k rychlejší pooperační regeneraci a návratu do běžného života a pracovního zařazení.

Klientům poskytujeme ubytování hotelového typu v klidném prostředí Mariánských Lázní pár metrů od lázeňské kolonády. Léčebný pobyt tak navazuje dojem absolvování lázeňské dovolené. Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích ve dvou kategoriích - Standard a Superior, případně luxusně zařízených apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny pracovním stolem s minibarem, konferenčním stolkem, LCD televizí se satelitním příjmem, internetovým připojením přes Wi-Fi či pokojovým trezorem. Samozřejmostí je koupelna s toaletou v každém pokoji, vysoušeč vlasů, župan či froté osuška a ručník. Za příplatek je možné objednat pokoj s balkónem.

Vítaný je u nás i doprovod (manžel, manželka, rodiče, děti), kteří jsou důležitým prvkem pro úspěšnou, efektivní a rychlou rekonvalescenci. I pro ně máme připraveny lázeňské pobytové balíčky, které jim pomohou si odpočinout a nabrat novou energii či poznat krásy Mariánských Lázní a jejich okolí.

Objednání léčebného pobytu  

Doporučujeme telefonicky (+420 734 181 111) nebo e-mailem (info@reitenberger.cz) kontaktovat naše centrum. Odborný personál vám po vzájemné dohodě a podle vašich potřeb navrhne nejefektivnější způsob rehabilitace. Více...

 

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Facebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně