rehabilitační péče,rehabilitační centrum,fyzioterapie,zdravotní pobyty,léčba pohybového aparátu,léčení poúrazových stavů,pooperační léčba,léčba bolestivých stavů,předoperační příprava,rekondiční pobyty,léčebné pobyty,lázeňské pobyty,masáže,terapie,
 

Cvičení s fyzioterapeutem

Cvičení s fyzioterapeutem může být prováděno buď ve skupině, nebo individuálně. Jedná se o typy cviků, které jsou prováděny s cílem zlepšení funkčního stavu klientů. Dle dohody s terapeutem je možné zaměřit se na problematické oblasti těla. Součástí terapie jsou také speciální cviky na posílení hlubokého stabilizačního systému páteře či možnosti využití měkkých i mobilizačních technik.

Hostům poskytujeme možnost zúčastnit se skupinových zdravotních cvičení v hotelovém bazénu. Ta jsou vhodná zejména pro celkové uvolnění nebo při výraznějších poruchách pohybového aparátu, která znemožňují klasické cvičení.

Reflexní masáž je ideální terapií při poruchách páteře - funkčních, degenerativních i chronických. Masáž je prováděna tzv. „nasucho“, využívá pomalých hmatů a technik k působení na nervová vlákna jednotlivých vzájemně propojených orgánů a tkání. Jedná se o speciální terapii, kterou vykonávají pouze fyzioterapeuté.

Kompletní ceník najdete zde

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika