Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 

Vánoční a Silvestrovský pobyt

Přijďte s námi oslavit Vánoce a příchod Nového roku, zrelaxovat a načerpat novou energii v romantickém prostředí centra Reitenberger. V rámci gastronomie máme připravené speciální vánoční menu, na Silvestr připraví naši kuchaři bohatý silvestrovský bufet. U obou balíčků nabízíme širokou nabídku balneo procedur.

Nabídka Vánočního pobytu zde.  

Nabídka Silvestrovského pobytu zde.

Poukaz na dovolenou v lázních

Centrum Reitenberger se stalo partnerem Ministerstva pro místní rozvoj v rámci projektu „Dovolená v lázeňském Česku“

V rámci daného partnerství mohou naši hosté využít možnosti hradit část vybraných pobytů poukazem ve výši 4000 Kč. (Pobyty – Dovolená 55+ , Diagnosticko terapeutický pobyt, Léčebný pobyt Reitenberger, Rehabilitační, Lázeňský pobyt, Vánoční pobyt a Silvestrovský pobyt

Poukaz si můžete vystavit na webových stránkách www.kudyznudy.cz/dolazni. Po vyplnění údajů Vám přijde e-mail s vystaveným voucherem. Při rezervaci Vašeho pobytu nám prosím sdělte osmimístné číslo voucheru, abychom Vám mohli uplatnit slevu.

Podmínky čerpání poukazu:
  • Možné uplatnit na pobyty do 31.12.2020, dle informací MMR bude možné čerpat poukaz do 31.3.2021.
  • Čerpat poukazy mohou osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území EU.
  • Pobyty musí být nejméně na 6 nocí a s nejméně 5 léčebně rehabilitačními procedurami nebo ošetřením.
  • Poukaz je možné uplatnit pouze jednou.

Podpora přirozené imunity v Centru Reitenberger

V současné době, označované jako době covidové, je třeba být k této infekci bdělý, přijmout opatření, která nám pomůžou tuto hrozbu překonat a co nejvíce podporovat přirozenou imunitu organismu. Ta nám pomáhá v boji proti virovým, bakteriálním, houbovým i nádorovým nemocem. Platí základní pravidlo - čím máme lepší imunitu, tím méně budeme nemocní.

Více...

Parní sauna, prohlídky Mariánských Lázní

Z důvodu nařízení vlády a dodržování hygienických pravidel jsme byli nuceni uzavřít parní saunu a zrušit plánované prohlídky Mariánských Lázní. Jako kompenzaci za zrušené prohlídky nabízíme našim hostům volný vstup do solné jeskyně.

Děkujeme za pochopení.

Léčebné lázně jsou bezpečné

V atmosféře strachu z nákazy koronavirem a poplašných zpráv chtějí zástupci léčebných lázní ujistit, že jejich zařízení jsou pro pacienty bezpečná. „Vysoká míra bezpečí pacientů v těchto zdravotnických zařízeních je jednoznačně statisticky podložena,“ zdůrazňuje Eduard Bláha, prezident Svazu léčebných lázní ČR (SLL.) 

Soutěž o 3x Relax pobyt pro dvě osoby v TV magazínu

V rámci našeho partnerství s TV magazínem jsme si pro Vás opět připravili soutěž o 3x Relax pobyt v našem Centru. Soutěžit můžete v týdnu od 12. - 18.9.
 
Po vyluštění křížovky zašlete tajenku do redakce časopisu TV magazín. Na výherce pobytů se budeme těšit :)

Novinka v naší nabídce - Antibakteriální balzámy

Díky spolupráci se společností Reha Cosmetics Vám jako první můžeme nabídnout ke koupi antibakteriální balzámy značky Rehavit. Na výběr máte balzámy s přísadou heřmánku (Rehavit Camil), máty (Rehavit Foot Fresh) a levandule (Rehavit Levandule). Produktový leták ke stažení zde.

Soutěžte s časopisem TV expres o tři pobyty v našem Centru Reitenberger

Čtenáři časopisu TV expres mají možnost v období 10. - 23.7.2020 soutěžit o tři pobyty v Centru Reitenberger.

Stačí vyluštit křížovku, tajenku poslat do redakce TV expres a doufat, že budete jedni ze šťastných výherců. :)

Přejeme hodně štěstí.

Aktuální situace

Vážení hosté, v současné době jsme již plně v provozu. Připravili jsme pro Vás řadu novinek. Kromě nových pobytových balíčků a fakultativních výletů nabízíme i možnost rezervace pobytu z klidu domova přes náš online rezervační formulář. Navíc je tu možnost získat až 10% slevu z ubytování při včasné rezervaci.

Rezervační formulář naleznete zde.

Těšíme se na Vás, kolektiv Centra Reitenberger.

Nabídka nových dovolenkových pobytů

Vážení hosté,

nejen na toto léto jsme pro Vás sestavili nové pobytové balíčky, které Vám představí krásu Mariánských Lázní a jejich okolí, nabídnou Vám ochutnávku našich služeb a přispějí k načerpání síly a energie. Jedinečné ovzduší CHKO Slavkovského lesa, které obklopuje naše město, mnoho léčivých pramenů, nádherné zahrady a parky tvoří unikátní prostředí, které si zamilujete a zanechá ve Vás celoživotní vzpomínky.

Nabídku našich nových pobytů naleznete zde

Novinka v naší nabídce služeb - Kraniosakrální jóga

Jako jedno z mála zařízení v České republice nabízíme kraniosakrální jógu pod vedením certifikované instruktorky paní Klen

Kraniosakrální jóga pracuje s mechanizmy, které podporují spolupráci mezi myslí a tělem. Každá hodina Kraniosakrální jógy začíná na speciální pomůcce – klidovém bodu, který působí na mozkomíšní mok ve čtvrté mozkové komoře. Ten se na krátký okamžik díky jemnému tlaku pozastaví a pak vznikne vlna, která projde glymfatickým systémem mozku a jemně ho pročistí od plaku zbytkových proteinů, čímž zajistí snadnější transport tekutin, který probíhá okolo hlavních cév v mozku. Bonusem tohoto stavu je dočasná klidná mysl. Hodiny jógy budou vznikat zcela spontánně a budou úžasné jak pro Vás, tak i pro všechno to vědomí okolo.

Ambulantní rehabilitační balíček

Klientům z Mariánských Lázní a okolí nabízíme ambulantní rehabilitační péči.

Balíček zahrnuje:

· vstupní vyšetření rehabilitačním lékařem,
· kozultace s fyzioterapeutem,
· 4x vstup fyzioterapeuta (4x 50 min.),
       - individuální fyzioterapie, manuální techniky, termoterapie, fyzikální terapie,...

Balíček je možné objednat na recepci Centra Reitenberger. Cena balíčku činí 3 990,- Kč. Lze zakoupit i v podobě dárkového poukazu - zobrazit náhled.

Rozhovor s Dr. Hájíčkem o kosmetice Rehavit

V našem lázeňském zařízení si můžete dopřát velké množství procedur, a to ať už v rámci léčebného programu, nebo třeba jen při wellness víkendovém odpočinku. Co by vám však nemělo uniknout, je nabídka našich masáží, při kterých využíváme naše vlastní krémy a emulze značky RehaVIT a EmVIT, které vyrábíme v České republice ve spolupráci s doktorem Lubošem Hájíčkem ze zdravotnického zařízení Iprea. Jaké je pozadí těchto krémů a proč si je každý zamiluje, prozradil pan doktor v rozhovoru.

Pokračovat na celý článek.

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Facebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně