Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 

Aktuální situace

Vážení hosté, v současnosti dle nařízení vlády nemůžeme ubytovávat hosty ani poskytovat vám naše služby. Přijímáme však rezervace na ubytování a to od 1.6., kdy by již měla být omezení zrušená. V tomto mezičase realizujeme řadu nápadů, abyste se u nás cítili zase o trochu příjemněji. Zároveň myslíme i na vaše zdraví a jednotlivé pokoje procházejí dezinfekcí ozónem. 


Těšíme se, až se k nám vrátíte. Kolektiv Centra Reitenberger.

Novinka v naší nabídce služeb - Kraniosakrální jóga

Jako jedno z mála zařízení v České republice nabízíme kraniosakrální jógu pod vedením certifikované instruktorky paní Klen

Kraniosakrální jóga pracuje s mechanizmy, které podporují spolupráci mezi myslí a tělem. Každá hodina Kraniosakrální jógy začíná na speciální pomůcce – klidovém bodu, který působí na mozkomíšní mok ve čtvrté mozkové komoře. Ten se na krátký okamžik díky jemnému tlaku pozastaví a pak vznikne vlna, která projde glymfatickým systémem mozku a jemně ho pročistí od plaku zbytkových proteinů, čímž zajistí snadnější transport tekutin, který probíhá okolo hlavních cév v mozku. Bonusem tohoto stavu je dočasná klidná mysl. Hodiny jógy budou vznikat zcela spontánně a budou úžasné jak pro Vás, tak i pro všechno to vědomí okolo.

Ambulantní rehabilitační balíček

Klientům z Mariánských Lázní a okolí nabízíme ambulantní rehabilitační péči.

Balíček zahrnuje:

· vstupní vyšetření rehabilitačním lékařem,
· kozultace s fyzioterapeutem,
· 4x vstup fyzioterapeuta (4x 50 min.),
       - individuální fyzioterapie, manuální techniky, termoterapie, fyzikální terapie,...

Balíček je možné objednat na recepci Centra Reitenberger. Cena balíčku činí 3 990,- Kč. Lze zakoupit i v podobě dárkového poukazu - zobrazit náhled.

Rozhovor s Dr. Hájíčkem o kosmetice Rehavit

V našem lázeňském zařízení si můžete dopřát velké množství procedur, a to ať už v rámci léčebného programu, nebo třeba jen při wellness víkendovém odpočinku. Co by vám však nemělo uniknout, je nabídka našich masáží, při kterých využíváme naše vlastní krémy a emulze značky RehaVIT a EmVIT, které vyrábíme v České republice ve spolupráci s doktorem Lubošem Hájíčkem ze zdravotnického zařízení Iprea. Jaké je pozadí těchto krémů a proč si je každý zamiluje, prozradil pan doktor v rozhovoru.

Pokračovat na celý článek.

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Facebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně