Akce

Zdravá záda

Nejčastější civilizační chorobou současnosti jsou bolesti zad. Pokud i Vás trápí zmíněný problém, využijte naši nabídku speciálního rehabilitačního programu „ZDRAVÁ ZÁDA“.
Náš jedinečný program na bolavá záda zahrnuje nejen klasické formy rehabilitace, ale také lázeňské procedury založené na využití přírodních léčivých zdrojů.
Více informací zde.

Nastupte si prosím

Hostům, kteří si u nás objednají pobyt na 14 a více dní, nabízíme možnost odvozu do hotelu a po ukončení pobytu i dovoz zpátky domů. Dojezdovou vzdálenost řešíme individuálně v závislosti na počtu hostů a délce pobytu, standardně platí do okruhu 300 km od hotelu Reitenberger. Pro ty, kteří by k nám chtěli jet vlastním autem, máme nabídku bezplatného parkování u hotelu nebo na střeženém parkovišti.

Zdravé klouby

Program je zaměřený na bolestivé klouby. Obsahuje pečlivě sestavené rehabilitační a lázeňské procedury dle potřeby pro dané obtíže. Součástí balíčku je i odborná konzultace s lékařem a fyzioterapeutem. Cílem je rehabilitovat kloubní aparát, naučit se cvičit a žít s těmito obtížemi tak, aby bylo možné eliminovat bolestivé stavy. Program jsme sestavili pro ty, které trápí bolestivá kolena (problémy s menisky, vazy, ...), tenisové lokty či problémy s rameny (zamrzlé rameno, syndrom rotátorové manžety, ...).
Více informací naleznete zde.


Telefon:
+420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Hotel Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika