Rehabilitace, Fyzioterapie, Ubytování Mariánské Lázně, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger
 
Luxusní ubytování,  Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger, Mariánské Lázně

O nás

Lázeňsko rehabilitační centrum Reitenberger se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko hlavní lázeňské kolonády. Město je proslulé svými léčivými minerálními prameny, lázeňskou kolonádou, zpívající fontánou, historií a v neposlední řadě jedinečnou atmosférou. Tyto lázně ze západočeského lázeňského trojúhelníku jsou také kandidáty vybranými k nominaci na zápis do seznamu světového dědictví UNESCO.


Budova byla vystavěna v 19. století, kdy sloužila řádu premonstrátů. O jejím historickém významu svědčí i skutečnost, že byla sídlem původního zakladatele Mariánských Lázní opata Kašpara Prokopa Reitenbergera, podle něhož nese svůj název. Díky situování, přímo u kolonády a lesa, je ideálním místem pro trávení lázeňské dovolené.


Reitenberger disponuje nově zrekonstruovaným rehabilitačním a balneo centrem, jehož součástí je bazén, sauny, Whirlpool či solná jeskyně. Pod dohledem našeho lékaře a odborného personálu mají klienti k dispozici na výběr ze zhruba 50 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur, které nabízíme také kombinovaně ve formě léčebných pobytů. Nabídku centra doplňují kosmetické služby. Samozřejmostí u nás je kvalitní ubytování i gastronomie a profesionální personál.


V rámci poskytování léčebných služeb je Reitenberger partnerem Institutu preventivní rehabilitace v Praze (IPREA). Díky vzájemné spolupráci jsou v oblasti rehabilitace a regenerace využívány nadstandardní a jedinečné postupy. Při nich je aplikována rehabilitační kosmetika REHAVIT, na jejímž vývoji se Reitenberger podílí.

Telefon: +420 734 181 111
E-mail: info@reitenberger.cz

Visa, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMaestro, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněMastercard, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně

Reitenberger
Ibsenova 92
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Twitter, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské LázněFacebook, Centrum rehabilitační a lázeňské péče Reitenberger, Mariánské Lázně